AKCESORIA

Akcesoria malarskie i inne produkty dla malarni proszkowych

Akcesoria lakiernicze są niezbędnym elementem wyposażenia każdej lakierni. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że oprócz dobrych farb proszkowych potrzebujesz też innych produktów i akcesoriów do wyposażenia swojej lakierni proszkowej. W tej kategorii znajdziesz wiele produktów, które są wyłącznie oryginalne. Warto kupować farby, artykuły BHP oraz akcesoria u zaufanego źródła, co daje pewność, że są one certyfikowane. Atesty wystawiane na podstawie konkretnych wytycznych pozwalają zweryfikować, czy dany produkt spełnia normy, nadaje się do bezpiecznego użytkowania i oferuje jakość, jakiej poszukuje Klient.

Odzież BHP i środki ochrony własnej

Zabezpieczenie ciała w procesie malowania proszkowego powinno być priorytetem w każdej lakierni. Dlatego, mając to na uwadze, przygotowaliśmy dla kupujących szereg produktów, które spełnią ich oczekiwania w pracy.

  • Kombinezony ochronne – przeznaczone dla pracowników lakierni proszkowych, wytrzymałe i elastyczne, niekrępujące ruchów, dobrze przylegające do ciała za sprawą wszytych w mankietach gumek, wyposażone w kombinezon lakierniczy z wyprofilowanym kapturem,
  • Maski lakiernicze – pyły czy włókna, które uwalniają się w czasie malowania proszkowego, mogłyby łatwo przedostać się do układu oddechowego czy krwionośnego. Jak temu zapobiec? Wybierając certyfikowane maski, chroniące przed trującymi odpadami i toksycznymi wyziewami. Za sprawą piankowej uszczelki idealnie przylegają one do twarzy, zapewniając komfort, swobodę oddychania oraz bardzo skuteczne zabezpieczenie ciała,
  • Rękawiczki antystatyczne – pracując w lakierni proszkowej, specjaliści narażenia są na różne zagrożenia. Rękawiczki o właściwościach antystatycznych są przeznaczone do pracy z urządzeniami elektrycznymi oraz elektronicznymi i innymi komponentami wrażliwymi na ładunki statyczne.

Ochrona ciała, szczególnie dłoni, ust oraz nosa pozwala na pracę w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Jednocześnie tak dobieramy asortyment, aby środki ochrony własnej, które się w nim znajdą, zapewniały użytkownikom pełną swobodę ruchów.