Firma „SURFIN Polska” powstała w 1996 r. z główną siedzibą w Bielsku-Białej. Jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów włoskiej firmy Sherwin-Williams (dawniej Inver / Valspar), która znajduje się w czołówce liderów w branży produkcyjnej farb proszkowych na rynku europejskim. Nasze produkty cechują się bardzo wysoką jakością, dlatego też otrzymaliśmy wyłączność na sprzedaż farb z atestem Qualicoat w segmencie stolarek aluminiowych.

Bardzo wysokie stany magazynowe to jeden z głównych atutów, który pozwala na szybką realizację zamówień oraz krótki czas oczekiwania na zamówiony produkt. Po obecnej modernizacji budynku magazynowego gospodarujemy 400 miejscami paletowymi, które w pełni wykorzystujemy. W swojej ofercie posiadamy:

  • pełną paletę wg RAL produktów Qualicoat w wersji matowej 30% gloss
  • szeroki asortyment produktów Qualicoat w wersji połysk 85% gloss oraz 70% gloss

Większość magazynowych wyrobów to farby z aprobatą Qualicoat, czyli jednym z najważniejszych wyróżnień w branży lakierniczej, stanowiącym wyznacznik wysokiej jakości. Jednak poza certyfikowanymi produktami w ofercie znajdują się również farby przemysłowe oraz mieszanki poliestrowo-epoksydowe. Do wyboru klienci mają jednowarstwowe poliestry, które nadają malowanym elementom realny antyczny wygląd, oraz farby strukturalne. Nasze produkty czysto epoksydowe, posiadają atest PZH na kontakt z wodą pitną. Kolejną możliwością jest indywidualne dopasowanie według potrzeb klienta, koloru farby proszkowej na podstawie wzornika NCS i Pantone, które posiadają ogromny wybór barw z pośród ponad 3000 pozycji. Mocnym punktem naszej firmy to możliwość sprzedaży dowolnej ilości każdego magazynowego towaru według potrzeb klienta.

W ofercie znajdują się również aplikacje do malowania mokrego oraz proszkowego (pistolety elektrostatyczne oraz tribo), kompletne linii lakiernicze – od dużych lakierni automatycznych po małe lakiernie ręczne oraz urządzenia do śrutowania.

Swoim odbiorcom zapewniamy terminowe dostarczanie i uruchamianie wszystkich urządzeń oraz pełną i rzetelną informację dotyczącą technik malowania proszkowego oraz mokrego. Na życzenie klienta nasz personel przeprowadza szkolenia pracowników.

Zapewniamy również szybki serwis gwarancyjny oraz usługi pogwarancyjne.

Ogólne warunki sprzedaży można pobrać tutaj.