Firma „SURFIN Polska” powstała w 1996 r. z główną siedzibą w Bielsku-Białej. Jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów włoskiej firmy Inver / Valspar, która znajduje się w czołówce liderów w branży produkcyjnej farb proszkowych na rynku europejskim. Nasze produkty cechują się bardzo wysoką jakością, dlatego też otrzymaliśmy wyłączność na sprzedaż farb z atestem Qualicoat w segmencie stolarek aluminiowych.

Bardzo wysokie stany magazynowe to jeden z głównych atutów, który pozwala na szybką realizację zamówień oraz krótki czas oczekiwania na zamówiony produkt. W swojej ofercie obecnie posiadamy ponad 120 farb w wersji matowej, oprócz tego znaleźć można właściwie wszystkie kolory ze wzornika K7 w pełnym połysku oraz półpołysku.

Większość magazynowych wyrobów to farby z aprobatą Qualicoat, czyli jednym z najważniejszych wyróżnień w branży lakierniczej, stanowiącym wyznacznik wysokiej jakości. Jednak poza certyfikowanymi produktami w ofercie znajdują się również farby czysto epoksydowe, przemysłowe poliestrowe oraz  mieszanki poliestrowo-epoksydowe. Do wyboru klienci mają jednowarstwowe poliestry, które nadają malowanym elementom realny antyczny wygląd, farby strukturalne np. z efektem papieru ściernego, czy też farby czysto epoksydowe, które posiadają specjalny atest na kontakt z wodą pitną. Kolejną możliwością jest indywidualne dopasowanie według potrzeb klienta, koloru farby proszkowej na podstawie wzornika NCS i Pantone, które posiadają ogromny wybór barw z pośród ponad 3000 pozycji. W ofercie znajdują się również aplikacje do malowania mokrego oraz proszkowego (pistolety elektrostatyczne oraz tribo), kompletne linii lakiernicze – od dużych lakierni automatycznych po małe lakiernie ręczne oraz urządzenia do śrutowania.

Swoim odbiorcom zapewniamy terminowe dostarczanie i uruchamianie wszystkich urządzeń oraz pełną i rzetelną informację dotyczącą technik malowania proszkowego oraz mokrego. Na życzenie klienta nasz personel przeprowadza szkolenia pracowników.

Zapewniamy również szybki serwis gwarancyjny oraz usługi pogwarancyjne.

Ogólne warunki sprzedaży można pobrać tutaj.