O NAS

Firma „SURFIN Polska” powstała w 1996 r. z główną siedzibą w Bielsku-Białej. Jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów włoskiej firmy Inver / Valspar, która znajduje się w czołówce liderów w branży produkcyjnej farb proszkowych na rynku europejskim. Nasze produkty cechują się bardzo wysoką jakością, dlatego też otrzymaliśmy wyłączność na sprzedaż farb z atestem Qualicoat w segmencie stolarek aluminiowych.

Bardzo wysokie stany magazynowe to jeden z głównych atutów, który pozwala na szybką realizację zamówień oraz krótki czas oczekiwania na zamówiony produkt. W swojej ofercie obecnie posiadamy ponad 120 farb w wersji matowej, oprócz tego znaleźć można właściwie wszystkie kolory ze wzornika K7 w pełnym połysku oraz półpołysku.

Większość magazynowych wyrobów to farby z aprobatą Qualicoat, czyli jednym z najważniejszych wyróżnień w branży lakierniczej, stanowiącym wyznacznik wysokiej jakości. Jednak poza certyfikowanymi produktami w ofercie znajdują się również farby czysto epoksydowe, przemysłowe poliestrowe oraz  mieszanki poliestrowo-epoksydowe. Do wyboru klienci mają jednowarstwowe poliestry, które nadają malowanym elementom realny antyczny wygląd, farby strukturalne np. z efektem papieru ściernego, czy też farby czysto epoksydowe, które posiadają specjalny atest na kontakt z wodą pitną. Kolejną możliwością jest indywidualne dopasowanie według potrzeb klienta, koloru farby proszkowej na podstawie wzornika NCS i Pantone, które posiadają ogromny wybór barw z pośród ponad 3000 pozycji. W ofercie znajdują się również aplikacje do malowania mokrego oraz proszkowego (pistolety elektrostatyczne oraz tribo), kompletne linii lakiernicze – od dużych lakierni automatycznych po małe lakiernie ręczne oraz urządzenia do śrutowania.

Swoim odbiorcom zapewniamy terminowe dostarczanie i uruchamianie wszystkich urządzeń oraz pełną i rzetelną informację dotyczącą technik malowania proszkowego oraz mokrego. Na życzenie klienta nasz personel przeprowadza szkolenia pracowników.

Zapewniamy również szybki serwis gwarancyjny oraz usługi pogwarancyjne.

Ogólne warunki sprzedaży można pobrać tutaj.

Dodaj komentarz